FHD150N03B
Extended
Manufacturer
FeiHong
MFR.Part #
FHD150N03B
JLCPCB Part #
C438785
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 125W 150A 2.8mΩ@4.5V 30V 405pF 5.15nF 800mV 85nC@10V TO-252-2 MOSFETs ROHS