FHD100N03A
Extended
Manufacturer
FeiHong
MFR.Part #
FHD100N03A
JLCPCB Part #
C438668
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.95nF 100A 190pF 30V 39W 5.1mΩ@4.5V 50nC@10V TO-252-2 MOSFETs ROHS