2518061017Y0
Extended
Manufacturer
Fair-Rite Products
MFR.Part #
2518061017Y0
JLCPCB Part #
C7174555
Package
1806
Description
1 100Ω@100MHz 300mΩ 1806 Ferrite Beads ROHS