2506033017Y0
Extended
Manufacturer
Fair-Rite Products
MFR.Part #
2506033017Y0
JLCPCB Part #
C3716591
Package
0603
Description
1 300mΩ 300Ω@100MHz 400mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS