FXL0518-1R0-M
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FXL0518-1R0-M
JLCPCB Part #
C475532
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
17mΩ 1uH 8A 9A Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS