SMFJ15CA
Extended
Manufacturer
FUXINSEMI
MFR.Part #
SMFJ15CA
JLCPCB Part #
C5380703
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 15V 18.5V 1uA 200W 24.4V 8.2A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS