RY-24W-K-UL
Extended
Manufacturer
FUJITSU
MFR.Part #
RY-24W-K-UL
JLCPCB Part #
C1222383
Package
DIP,9.8x20.2mm
Description
-30℃~+90℃ 100mΩ 1A 2.88kΩ 200mW 24V 3ms 500mA@120VAC、1A@24VDC 60V@DC、120V@AC 6ms AgPd + Gold Plated Two groups of conversions: 2C(Double-pole double-throw conversion) DIP,9.8x20.2mm Signal Relays ROHS