FBR-53ND12-Y-HW-RW-F
Extended
Manufacturer
FUJITSU
MFR.Part #
FBR-53ND12-Y-HW-RW-F
JLCPCB Part #
C1222338
Package
插件,15.7x12.3mm
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1.2mΩ 10ms 10ms 12V 167Ω 40A@14VDC 860mW AgSnO2 插件,15.7x12.3mm Power Relays ROHS