FUET-9650B-12V
MFR.Part #
FUET-9650B-12V
JLCPCB Part #
C391034
Package
SMD,9.6x9.6mm
Description
-20℃~+70℃ 12V 30mA 3kHz 5.5mm 85dB 8V~15V 9.6mm 9.6mm Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Electromagnetic SMD,9.6x9.6mm Buzzers ROHS