FUET-9032-3.6V
MFR.Part #
FUET-9032-3.6V
JLCPCB Part #
C417433
Package
SMD,D=9mm
Description
-30℃~+70℃ 100mA 2.7kHz 2V~4V 3.6V 3.7mm 80dB 9mm Electromagnetic Passive (Externally Driven) SMD,D=9mm Buzzers ROHS