FS7040DS0430-H16.8
MFR.Part #
FS7040DS0430-H16.8
Description
-20℃~+50℃ 10% 16.8mm 380Hz 3W 41mm 4Ω 71mm 92dB Electromagnetic - Speakers ROHS