FS7033NB0430-H15.5-R01
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FS7033NB0430-H15.5-R01
Description
-20℃~+65℃ 10% 15.5mm 3W 530Hz 530Hz~20kHz 8Ω 92dB Electromagnetic Lead - Speakers ROHS