FS5835DS0850-H19.4-R01
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FS5835DS0850-H19.4-R01
Description
-20℃~+65℃ 10% 19.4mm 350Hz 57.9mm 5W 87dB 8Ω Electromagnetic - Speakers ROHS