FS50DS0830-H12.7 PEI
MFR.Part #
FS50DS0830-H12.7 PEI
Description
-20℃~+50℃ 10% 12.7mm 3W 50mm 520Hz 8Ω 95dB Electromagnetic - Speakers ROHS