FS50DS0430-H12.5
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FS50DS0430-H12.5
Description
-20℃~+50℃ 10% 12.5mm 3W 490Hz 4Ω 50mm 95dB - Speakers ROHS