FS5030DS0820-H11.8
MFR.Part #
FS5030DS0820-H11.8
Description
-20℃~+50℃ 10% 11.8mm 2W 30mm 460Hz 50mm 88dB 8Ω Electromagnetic - Speakers ROHS