FS5030DS0420-H11.8
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FS5030DS0420-H11.8
Description
-20℃~+50℃ 10% 11.8mm 2W 30mm 460Hz 4Ω 50mm 88dB Electromagnetic - Speakers ROHS