FS4020NS0820-H7.5
MFR.Part #
FS4020NS0820-H7.5
Description
-20℃~+50℃ 1.2kHz 10% 20mm 2W 40mm 7.5mm 8Ω 91dB Electromagnetic - Speakers ROHS