FS3525NB0820-H5.6
MFR.Part #
FS3525NB0820-H5.6
Description
-20℃~+50℃ 1.2kHz 10% 25mm 2W 35mm 5.6mm 8Ω 92dB Electromagnetic Lead - Speakers ROHS