FS32DS0430-H18.9-BV
MFR.Part #
FS32DS0430-H18.9-BV
Description
-20℃~+50℃ 10% 18.9mm 260Hz 32mm 3W 4Ω 85dB Electromagnetic - Speakers ROHS