FS3128NB0430-H14.6
MFR.Part #
FS3128NB0430-H14.6
Description
-20℃~+50℃ 10% 14.6mm 28mm 31mm 3W 4Ω 560Hz 88dB Electromagnetic Lead - Speakers ROHS