FS3025MB0820-H6.2
MFR.Part #
FS3025MB0820-H6.2
Description
-20℃~+50℃ 1.2kHz 10% 25mm 2W 30mm 6.2mm 89dB 8Ω Electromagnetic Lead - Speakers ROHS