FS2720NS0420-H5.7
MFR.Part #
FS2720NS0420-H5.7
Description
-20℃~+50℃ 10% 20mm 27mm 2W 4Ω 5.7mm 89dB 980Hz Electromagnetic - Speakers ROHS