FS2014NB0808-H4.5-R01
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FS2014NB0808-H4.5-R01
Description
-30℃~+30℃ 1.58kHz 10% 13.9mm 1kHz~10kHz 20mm 4.5mm 800mW 83dB 8Ω Electromagnetic Lead - Speakers ROHS