FS102W08200-H41
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FS102W08200-H41
Description
-30℃~+75℃ 10% 100Hz 102mm 102mm 20W 41mm 8Ω 92dB Electromagnetic - Speakers ROHS