FS10045NB0850-H20.8
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FS10045NB0850-H20.8
Description
-20℃~+50℃ 10% 20.8mm 400Hz 400Hz~20kHz 44.5mm 5W 88dB 8Ω 99.5mm Electromagnetic Lead - Speakers ROHS