FMB09A12-12V
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FMB09A12-12V
JLCPCB Part #
C417387
Package
Plugin,D=9mm
Description
-20℃~+70℃ 12V 2.7kHz 30mA 5.7mm 80dB 8V~14V 9mm Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Electromagnetic Through-hole 插件,D=9mm Buzzers ROHS