SMAJ26CA
Extended
Manufacturer
FTR
MFR.Part #
SMAJ26CA
JLCPCB Part #
C707483
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 26V 400W@10/1000us 42.1V 42.1V 9.5A Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS