SMAJ18CA
Extended
Manufacturer
FTR
MFR.Part #
SMAJ18CA
JLCPCB Part #
C693554
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 13.7A 18V 1uA 20V 29.2V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS