SMAJ100CA
Extended
Manufacturer
FTR
MFR.Part #
SMAJ100CA
JLCPCB Part #
C707478
Package
DO-214AC(SMA)
Description
100V 111V 162V 1uA 2.5A 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS