FTR60-090
Extended
Manufacturer
FTR
MFR.Part #
FTR60-090
JLCPCB Part #
C693468
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.8A 250mΩ 40A 550mΩ 60V 7.2s 900mA 990mW 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS