FTR60-050
Extended
Manufacturer
FTR
MFR.Part #
FTR60-050
JLCPCB Part #
C693527
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.1Ω 1A 350mΩ 40A 4s 500mA 60V 770mW 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS