FTR20D330KJ
Extended
Manufacturer
FTR
MFR.Part #
FTR20D330KJ
JLCPCB Part #
C5381172
Package
Plugin,P=10mm
Description
20V 24J 26V 29.5V~36.5V 3kA 65V Plugin,P=10mm Varistors ROHS