WSM2512FR010FT0
Extended
Manufacturer
FSHY
MFR.Part #
WSM2512FR010FT0
JLCPCB Part #
C3294524
Package
2512
Description
10mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±75ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS