HYR4W2728R040F
Extended
Manufacturer
FSHY
MFR.Part #
HYR4W2728R040F
JLCPCB Part #
C782312
Package
2728
Description
40mΩ 4W ±1% ±50ppm/℃ 2728 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS