EPMB1C181M6358TR
Extended
Manufacturer
FSD-CON
MFR.Part #
EPMB1C181M6358TR
JLCPCB Part #
C3446175
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-20%~+20% -55℃~+105℃ 16V 180uF 2.1mm 22mΩ@100kHz 3.3A@100kHz 5.8mm 6.3mm SMD,D6.3xL5.8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS