UT11113-1200L-7H
Extended
Manufacturer
FOXCONN
MFR.Part #
UT11113-1200L-7H
JLCPCB Part #
C2994779
Package
SMD
Description
-55℃~+85℃ 1 1.25A 10000 times 16P 20V 9.25mm Black Female Surface Mount, Right Angle Type-C USB 3.1 SMD USB Connectors