SMBJ30CA
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
SMBJ30CA
JLCPCB Part #
C5353219
Package
SMB(DO-214AA)
Description
12.4A 30V 38.3V 48.4V 5uA 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS