SMBJ10CA
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
SMBJ10CA
JLCPCB Part #
C5353205
Package
SMB(DO-214AA)
Description
10V 12.8V 17V 35.3A 5uA 600W Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS