SMAJ170CA
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
SMAJ170CA
JLCPCB Part #
C5353151
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1.09A 170V 217.5V 275V 400W 5uA Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS