FVH050ADA470M0677
MFR.Part #
FVH050ADA470M0677
JLCPCB Part #
C7469950
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 47uF 50V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS