FVH050ADA100M0554
MFR.Part #
FVH050ADA100M0554
JLCPCB Part #
C7469956
Package
5x5.4
Description
-55℃~+105℃ 10uF 5.4mm 50V 5mm ±20% 5x5.4 Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS