FVH010ADA221M0654
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
FVH010ADA221M0654
JLCPCB Part #
C7469982
Package
6.3x5.4
Description
-55℃~+105℃ 10V 220uF 5.4mm 6.3mm ±20% 6.3x5.4 Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS