BZT52C3V9
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
BZT52C3V9
JLCPCB Part #
C5353027
Package
SOD-123
Description
1 Independent 3.7V~4.1V 3.9V 3uA 500mW 85Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS