BZT52C39
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
BZT52C39
JLCPCB Part #
C5353051
Package
SOD-123
Description
1 Independent 37V~41V 39V 500mW 50nA@27.3V 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS