BZT52C22
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
BZT52C22
JLCPCB Part #
C5353045
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 20.8V~23.3V 22V 500mW 50nA Independent SOD-123 Zener Diodes ROHS