BZT52C18 WL
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
BZT52C18 WL
JLCPCB Part #
C5119704
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA 16.8V~19.1V 18V 225Ω 45Ω 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS