BZT52C18S
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
BZT52C18S
JLCPCB Part #
C5353074
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10Ω 16.8V~19.1V 18V 200mW 50nA@12.6V SOD-323 Zener Diodes ROHS