BZT52C13
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
BZT52C13
JLCPCB Part #
C5353040
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA 12.4V~14.1V 13V 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS