CUM2512-24FR180
Extended
Manufacturer
FORT
MFR.Part #
CUM2512-24FR180
JLCPCB Part #
C323785
Package
2512
Description
180mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS